کالاها در پایان روز: قهوه اربیکا پیشتاز رشدهای فوریه

جمعه، 28 فوریه 2014 – هم‌زمان با افت ارزش دلار، قیمت‌های گندم حدود 3 درصد افزایش پیدا کرد تا پیشتاز رشد در بازار کالاهای آمریکا در روز جمعه باشد، اما بیشترین رشد ماهیانه در ماه فوریه به قهوه اربیکا تعلق داشت که به دلیل نگرانی از آسیب دیدن محصول در نتیجه کم‌آبی برزیل، 40 درصد صعود کرد.

کالاها در پایان روز: افزایش طلا و مس در پی افت ارزش دلار آمریکا؛ جهشت قیمت‌های گندم

جمعه، 14 فوریه 2014 – شاخص کلیدی کالاها روز جمعه، همزمان با رشد قیمت‌های طلا به دلیل دلار ضعیف‌تر آمریکا و ثبت بالاترین قیمت 5 هفته و نیم گذشته برای قراردادهای آتی گندم به دلیل خرید نموداری، به بالاترین سطح پنج‌ماهه صعود کرد و پنجمین رشد هفتگی متوالی خود را ثبت نمود.

کالاها در پایان روز: افزایش کالاها به دلیل احتمال فدرال رزرو «مهربان‌تر» در پی انتشار گزارش اشتغال

جمعه، 07 فوریه 2014 – روز جمعه، پس از آن که گزارش اشتغال ضعیف آمریکا در ماه ژانویه باعث شد تا انتظاراتی مبنی بر امکان کند شدن حذف و تعدیل طرح محرک پولی و طرح افزایش نرخ‌ها از جانب فدرال رزرو (Federal Reserve) به وجود بیاید، نفت خام آمریکا به بالای 100 دلار در هر بشکه افزایش پیدا کرد و قیمت‌های طلا و مس نیز با افزایش مواجه شدند.

کالاها در پایان روز: افزایش طلا برای چهارمین هفته؛ بهترین هفته نیکل از فوریه به بعد

جمعه، 17 ژانویه 2014 – طلا روز جمعه افزایش یافت تا در پی ضعف بازار سهام آمریکا و تقاضای فیزیکی قوی از آسیا و خرید شمش طلا از جانب صندوق‌های سرمایه‌گذاری، چهارمین هفته متوالی افزایش را شاهد باشد. بنزین و نفت کوره نیز افزایش یافتند تا در صدر کالاهای رشد‌کننده قرار بگیرند.

کالاها در پایان روز: جهش اغلب کالاها همزمان با افت دلار به دلیل آمار ضعیف اشتغال آمریکا

جمعه، 10 ژانویه 2014 - کالاها در روز جمعه با افزایش مواجه شدند تا روند افت روز کاری قبلی تغییر جهت دهد زیرا آمار ضعیف‌تر از حد انتظار اشتغال آمریکا در ماه دسامبر به این گمانه‌زنی دامن زد که فدرال رزرو ممکن است نرخ‌ها را افزایش ندهد یا میزان طرح محرک پولی را با سرعتی که پیش از این گمان می‌رفت، تعدیل نکند.

کالاها در پایان روز: افزایش عمومی کالاها پس از انتشار آمار GDP آمریکا؛ احیای طلا

جمعه، 20 دسامبر 2013 - رشد قوی‌تر از حد انتظار اقتصاد آمریکا روز جمعه بازارهای کالاها را به طور عام با افزایش مواجه کرد؛ از جمله طلا که پس از یک افت دوروزه افزایش یافت اما همچنان در مسیر بزرگترین افت سالیانه خود در طول سه دهه قرار دارد.

کالاها در پایان روز: پایان روند افزایشی گاز طبیعی به دلیل جمع‌آوری سود؛ افزایش مس و طلا

جمعه، 13 دسامبر 2013 - گاز طبیعی روز جمعه برای نخستین بار در پنج روز با توجه به این که سرمایه‌گذاران به دنبال جمع‌آوری سود حاصل از افزایش قیمت‌های ناشی از آب و هوای سرد در آمریکا بودند، افت کرد. نفت خام آمریکا نیز با افت مواجه شد و مجموع کالاها را به پایین کشید.

کالاها در پایان روز: افزایش قیمت نفت برنت به همراه سویا و گاز طبیعی

جمعه، 22 نوامبر 2013 - قیمت نفت خام معیار برنت روز جمعه، به دلیل پوشش موقعیت‌های کوتاه، برای دومین روز متوالی افزایش یافت در حالی که سویای آمریکا به خاطر آماری که نشان‌دهنده روند فزاینده صادرات بود، افزایش پیدا کرد.

کالاها در پایان روز: سقوط طلا در پی افزایش ارزش دلار به دلیل آمار اشتغال آمریکا؛ افزایش نفت

جمعه، 08 نوامبر 2013 - فلزات گرانبها روز جمعه سقوط کردند و در این بین طلا بیشترین افت روزانه را از 17 اکتبر به بعد شاهد بود زیرا آمار قوی غیرمنتظره اشتغال آمریکا ارزش دلار را بالا برد.

کالاها در پایان روز: پایین‌ترین شاخص از ژوئن 2013؛ افت نفت و طلا به دلیل افزایش دلار

جمعه، 01 نوامبر 2013 - روز جمعه در پی آن که آمار نویدبخش باعث تقویت دلار شد و به قیمت‌های نفت و طلا آسیب زد و در حالی که قیمت‌های گاز طبیعی برای پنجمین روز متوالی به دلیل پیش‌بینی آب و هوای معتدل افت بیشتری کرد، شاخص پیشروی کالاها به پایین‌ترین سطح خود از ژوئن 2012 سقوط کرد.